• Hakkımızda

    2007 yılında sağlık ocağı inşaatı ile faaliyete başlayan Erem Yapı, kuruluşundan itibaren birçok başarılı projeyi zamanında, yapım aşamasında doğayı insanı önemseyerek ve en yüksek kaliteyi planlayarak hayata geçirmiştir. Erem yapı proje aşamasından başlayarak geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi iş yapan bir inşaat firmasıdır.

    Firmamızın değişmez prensipleri kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız çevreye duyarlı yaşam alanları inşa etmektir.

  • Misyonumuz

    Müşteri ihtiyaç ve beklentileriniyüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı iş anlayışımızla ileri teknolojiyi kullanarakfirmamızı toplumumuzla birlikte geleceğe taşımaktır.

  • Vizyonumuz

    Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkacak daha kaliteli projelere imza atarak firmamızı ve ülkemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmektir.

imza2

Curabitur volutpat diam ut lectus cursus quis rutrum loremis pretium. Fusce eu arcu nisi. Sed rutrum risus quis odio word goes here placerat.